* Stereo dünyasının bir çok saygın markasının yetkili satış noktası olarak size Fiyat / Performans oranı en yüksek modellerini yan yana kıyaslama imkanı sunmaktayız. Bu sayede harcadığınız her kuruşun karşılığını almak için en doğru karar verme konusunda size hizmet vermekteyiz..

* Akustik düzenlemesi yapılmış mağazamızda bir çok marka ve modelin sıfır veya kullanılmış modellerini kıyaslayabilir, kullanmakta olduğunuz cihazı piyasa şartlarındaki değerine takas ile yada nakit satabilirsiniz. 

Kullanılmış Ürün Satış Sistemimiz:

* İkinci el cihazlarınızı nakit satabilir, konsinye olarak satılmak üzere bırakabilir (karşılığında belge verilir) yada mağazamızda satıştaki başka bir ürünle değiştirebilirsiniz.

* Konsinye cihaz teslimi sırasında size, satılmak üzere gerçek piyasa değeri önerilir. Fiyat belirlendikten sonra satış gerçekleştiğinde

- 1000 USD dan yüksek değerdeki ürünlerin satış fiyatı üzerinden %10,

- 500 USD ila 1000 USD değerlerindeki ürünlerin satış fiyatı üzerinden %15,

- 500 USD altında değere sahip ürünlerin satış fiyatı üerinden %20 hizmet bedeli kesilip kalan tutar hesabınıza geçilir.

* İkinci el ürünler satışa konmadan mutlaka 3 – 6 gün testten geçirilmektedir.

*Daha önce kapağı açılmış ürünler mutlaka denetimden geçirilir ve gerekiyorsa laboratuarımızda bakımı yapıldıktan sonra test edilerek satışa konur. 

*Expertizi yapılmış kullanılmış ürün için eğer daha önce kapağı açılmışsa hangi işlemleri gördüğü tespit edilip ürünün kartına işlenir ve satınalacak tüketici bu konuda bilgilendirilir. 

* Kullanılmış ürün alırken dikkat ettiğimiz konuların başında yüksek paralar ödeyerek satınalacağınız cihazın yıpranmamış ve önemli bir onarım görmemiş olmasıdır. Yıpranmış birden çok arıza yapmış yada kalifiye olmayan kişilerce kötü işçilik ile onarılmış cihazları kabul etmemekteyiz. Teknik altyapımızın olması sebebiyle bu kriterleri rahatlıkla ve çoğunlukla cihazın kapağını bile açmadan tespit etmekteyiz.